Anders Lausten Ohlsen_redigerede.jpg

Anders Ohlsen

Forstander

Tlf. 21 74 10 39

Forstander@efterskolen.dk

Martin Kattner_redigerede.jpg

Martin Kattner

Volleyball, historie, familielærer

martin@efterskolen.dk

Malene Brask Olsen_redigerede.jpg

Malene Olsen

Musik, band, solo, familielærer

malene@efterskolen.dk

Johannes_Jørgensen_redigerede.jpg

Johannes Jørgensen

Tysk, musik, familielærer

johannes@efterskolen.dk

download.png

Esther Haugegaard

Dans
esther@efterskolen.dk

Tommy Holm Hougaard_redigerede.jpg

Tommy Holm Hougaard

Engelsk, bold, familielærer

tommy@efterskolen.dk

pJette_Bøgh_Nielsen.jpg

Jette Bøgh Nielsen

IMG_4632_edited_edited.jpg

Erik Borup

Roning

kim.jpg

Kim Hinge

Viceforstander

Tlf. 21 74 10 25

viceforstander@efterskolen.dk

pTina Meden-Lindenborg_redigerede.jpg

Tina Meden

Matematik, UU-vejleder, familielærer

tina@efterskolen.dk

Nicolai Gideon_redigerede.jpg

Nicolai Gideon

Engelsk, guitar, boost, familielærer

nicolai@efterskolen.dk

Charlotte_Sørensen_redigerede.jpg

Charlotte Sørensen

pKim_Bjørsted-Lindenborg_redigerede.jpg

Kim Bjørsted

Matematik, fitness, idræt, familielærer

kimb@efterskolen.dk

pMikkel Jensen-Lindenborg_redigerede.jpg

Mikkel Jensen

pSolveig Mortensen.jpg

Solvieg Mortensen

Dansk, krea,  familielærer

solveig@efterskolen.dk

download.png

Mie Lunau Christensen

Sekretær

Tlf. 49 12 10 40

kontoret@efterskolen.dk

David Lavendt Kryger_redigerede.jpg

David Lavendt-Kryger

Trivselslærer

david@efterskolen.dk

Connie Hansen_redigerede.jpg

Connie Hansen

download.png

Romina Mogensen

download.png

Kristian Magersholt

Fysik og familielærer

kristian@efterskolen.dk

pCamilla Johanne Bonde-Nielsen_edited.jp

Camilla Bonde-Nielsen

Efterskolepsykolog

camilla@efterskolen.dk

pKasper_Rønnov.jpg

Kasper Rønnow

Tysk, fodbold, familielærer
kasper@efterskolen.dk

Medarbejdere