Medarbejdere


Kim Nissen

Kim Nissen

Forstander

21 74 10 39
kim@efterskolen.dk

Jacob Meden

Jacob Meden

Souschef- dansklærer og rolinje

20 72 34 69
jacob@efterskolen.dk

David Lavendt-Kryger

David Lavendt-Kryger

Sekretær

49 12 10 40
kontoret@efterskolen.dk

Jette Bøgh Nielsen

Jette Bøgh Nielsen

Naturfag, krea. Kontaktlærer. Skolevejleder

jette@efterskolen.dk

Johannes Jørgensen

Johannes Jørgensen

Tysk, musik. Kontaktlærer

johannes@efterskolen.dk

Kim Bjørsted

Kim Bjørsted

Matematik, idræt. Kontaktlærer

kimb@efterskolen.dk

Kristian Bonde-Nielsen

Kristian Bonde-Nielsen

Matematik, guitar. Kontaktlærer

kristian@efterskolen.dk

Louise Mejrup

Louise Mejrup

Engelsk, dansk. Kontaktlærer (barsel)

louise@efterskolen.dk

Malene Olsen

Malene Olsen

Musik, kristendom. Kontaktlærer (barsel)

malene@efterskolen.dk

Martin Kattner

Martin Kattner

Volleyball, musik. Kontaktlærer

martin@efterskolen.dk

Nicolai Gideon

Nicolai Gideon

Engelsk, guitar. Kontaktlærer

nicolai@efterskolen.dk

Sidsel Dahl-Hardt

Sidsel Dahl-Hardt

Dansk, tysk. Kontaktlærer

sidsel@efterskolen.dk

Tina Meden

Tina Meden

Matematik, samfundsfag. Kontaktlærer

tina@efterskolen.dk

Tommy Holm Hougaard

Tommy Holm Hougaard

Dansk, idræt. Kontaktlærer


tommy@efterskolen.dk

Connie Hansen

Connie Hansen

Køkkenleder

connie@efterskolen.dk

Charlotte Sørensen

Charlotte Sørensen

Køkken

charlotte@efterskolen.dk

Andreas Jensen

Andreas Jensen

Pedel

21 74 10 68
andreas@efterskolen.dk

Mikkel Jensen

Mikkel Jensen

Pedel


21 74 12 88 mikkel@efterskolen.dk

Bo Nissen

Bo Nissen

Volontør
Ditlev Davidsen

Ditlev Davidsen

Volontør
Jacob Christiansen

Jacob Christiansen

Volontør


Thomas Thaarup

Thomas Thaarup

Musik og Kristensdomslærer

Thomas@efterskolen.dk